0

Letné dezerty

Určite poznáte pocit, keď v lete nemáte chuť na ťažké, mastné jedlá a oveľa radšej si dáte zeleninový šalát alebo ľahké cestoviny. Rovnako je to aj so sladkým. Kuchyňa Lidla vám preto prináša 3 tipy na osviežujúce dezerty, ktoré sú na leto ako stvorené! Prvým je lahodné zmrazené Semifreddo z mascarpone s kúskami čokolády a medovými orieškami. Druhý variant je veľmi jednoduchý, ale efektne vyzerajúci dezert, ktorý kombinuje mascarpone a čerstvé lesné ovocie. Grilovačka sa takisto nemôže zaobísť bez sladkej bodky na záver, a preto odporúčame grilované broskyne s vanilkovou zmrzlinou a šľahačkou. Oslaďte si leto aj vy!

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Semifreddo s mascarpone, čokoládou a medovými orechmi

Mascarpone s lesným ovocím

Mascarpone s lesným ovocím

Grilované broskyne so šľahačkou a zmrzlinou

Grilované broskyne so šľahačkou a zmrzlinou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info