0

Letné osvieženie

Bazový sirup je jednou zo spomienok na detstvo strávené u babičky, kde sme ho zmiešaný s vodou po dúškoch popíjali počas horúcich letných dní. Naše staré mamy vedeli, že tento chutný nápoj z bazy čiernej, ľudovo nazývanej aj „pánbožkova apatieka“, je zdrojom vitamínov s priaznivým účinkov na organizmus. U mnohých z nás bazový sirup, či už domáci alebo kupovaný, nemôže chýbať na polici v komore. Vyskúšajte s ním teraz spolu s Veronikou vyčarovať osviežujúci letný dezert, ktorému nikto neodolá. Stačí ho spojiť s bielym vínom, vodou, malinovým sirupom a želatínou a touto sladkou zmesou zaliať letné ovocie. Do formičiek môžete naukladať sezónne ovocie podľa vašej chuti a vytvárať rôzne farebné kombinácie. Tak už len sa do toho pustiť a osviežiť si ďalší letný deň!

Bazové želé s ovocím a vínom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info