0

Neodolateľné minicheesecakes

Cheesecake patrí k najobľúbenejším dezertom vôbec. Ak sa vám však v predvianočnom zhone nechce zapínať rúru a nejaký si upiecť, určite vyskúšajte najnovší recept Adriany Polákovej na nepečené mangové minicheesecakes. Adriana naplnila košíčky cestom z maslových sušienok, lahodným krémom z mascarpone, smotany na šľahanie a sladučkého kondenzovaného mlieka. Osviežujúcou bodkou na záver je mangové pyré a plátky čerstvého manga, ktorým minicheesecakes dozdobila. Užite si s Lidl Cukrárňou sladkú exotiku uprostred decembra.

Nepečené mangové minicheesecakes

Nepečené mangové minicheesecakes

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info