0

Neskutočne dobré muffiny

Muffiny sú rýchle a chutné koláčiky, ktorých prípravu zvládnu aj deti. Ak sa vám práve teraz motajú po kuchyni, pripravte im suroviny a môžete sa spolu veselo pustiť do práce! Adriana Poláková si pre vás pripravila recept na šťavnaté muffiny s kúskami čokolády a banánov. Môžete ich deťom zabaliť na desiatu do školy alebo servírovať spolu s kakaom na najbližšej detskej oslave.

Čokoládové muffiny

Čokoládové muffiny

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info