0

Pre malých školákov

Je tu september a s ním aj začiatok školského roka. Ako môžete vašim ratolestiam spríjemniť čas strávený v škole? Jednou z možností je určite aj dobrá desiata! Zabudnite na zaužívané zvyky a prekvapte svojich najmilších novou chutnou dobrotou. Pizzové muffiny, to je niečo, na čo budú hľadieť spolužiaci so závisťou. Výživnou desiatou sú tiež štvorčeky z lístkového cesta s mozzarellou a paradajkami. Čo by to však bolo za desiatu bez niečoho sladkého? Vyskúšajte malé chutné tortičky s jablkami a škoricou. S takouto desiatou budú deti chodiť do školy tak rady!

Pizzové muffiny

Pizzové muffiny

Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou

Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou

Tortičky s jablkami

Tortičky s jablkami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info