0

S chuťou čokolády a vôňou kávy

Keď sa povie Taliansko, pred očami sa nám vynorí krása tamojších miest a mestečiek, chutné národné špeciality, medzi ktoré neodmysliteľne patrí pizza či pasta a samozrejme ešte podmanivá vôňa espressa. Adriana Poláková sa tiež nechala inšpirovať vôňou kávy a v Lidl Cukrárni pre vás pripravila čokoládovo-kávový dezert. Nielenže vynikajúco chutí, ale aj nádherne vyzerá. Navyše nemusíte ani zapínať rúru. Krehký korpus zo sušienok, čokoládová plnka s príchuťou kávy, čokoládová poleva, čerstvé maliny...hmmm dobrota! 

Čokoládovo-kávové koláčiky s malinami

Čokoládovo-kávové koláčiky s malinami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info