0

S vôňou byliniek

Nevšednú chuť a príjemnú vôňu získa jedlo hlavne vďaka koreninám a bylinkám. Bylinky môžeme používať sušené alebo čerstvé. Niekedy postačí len štipka na to, aby celé jedlo získalo neopakovateľnú chuť. Čerstvé bylinky môžeme v kuchyni využiť aj ako krásnu ozdobu. Ak máte chuť na jedlá voňajúce tymianom alebo rozmarínom, využite ponuku Kuchyne Lidla! Ihnačákov recept na kurča s rozmarínom a slaninou alebo na bravčové kocky s voňavým tymianom a olivami sú skvelou voľbou pre milovníkov mäsa. Na svoje si prídu aj vegetariáni – máme pre nich gratinovanú tekvicu s tymianom a syrom ementál.

Kuracie štvrte s rozmarínom a slaninou

Kuracie štvrte s rozmarínom a slaninou

Bravčové kocky s tymianom a olivami

Bravčové kocky s tymianom a olivami

Gratinovaná tekvica s tymianom a syrom Ementál

Gratinovaná tekvica s tymianom a syrom Ementál

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info