0

S vôňou škorice

Kysnuté koláče mnohým z nás pripomínajú detstvo a prázdniny strávené u starých rodičov. Dnes si môžete preniesť trošku z týchto spomienok do svojej vlastnej kuchyne. Adriana Poláková vás presvedčí, že pripraviť domáce kysnuté cesto nie je problém a krok za krokom vám ukáže, ako upiecť voňavý škoricový trhací chlebík. Nadýchané kysnuté cesto s podmanivou vôňou škorice si nepochybne zamilujete!

Škoricový trhací chlebík

Škoricový trhací chlebík

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info