0

Sezónne ovocie

Dobre vieme, že čerstvé ovocie chutí najlepšie počas sezóny. Preto využite aktuálne možnosti a pripravte si lahodné a zároveň svieže dezerty! Bobuľové ovocie chutí najlepšie zapečené s chrumkavou posýpkou z ovsených vločiek alebo prekladané krémom z mascarpone. A keď budete najbližšie grilovať, vyskúšajte na grile pripraviť broskyne – s vanilkovou zmrzlinou a šľahačkou chutia priam božsky!

Letné ovocie s posýpkou

Letné ovocie s posýpkou

Mascarpone s lesným ovocím

Mascarpone s lesným ovocím

Grilované broskyne so šľahačkou a zmrzlinou

Grilované broskyne so šľahačkou a zmrzlinou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info