0

Sladké a štedré Vianoce

Najkrajšie sviatky v roku sú už takmer tu. K Vianociam neoddeliteľne patrí nielen vianočný stromček a darčeky, ale aj tradičná kuchyňa. Najrozšírenejším sladkým štedrovečerným pokrmom sú bobáľky. Hovorí sa im aj opekance alebo pupáky. Z pripraveného kysnutého cesta sa odkrajujú kúsky a tie sa upečú. Na Štedrý deň sa sparia horúcim mliekom, aby zmäkli. Zjemnia sa maslom, posypú makom a polejú medom. Ak ich nepoznáte, nevadí. Pozrite si videorecept v Lidl Cukrárni a Adriana Poláková vám ukáže, ako si ich jednoducho pripravíte.

Vianočné bobáľky s makom

Vianočné bobáľky s makom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info