0

Sladké od babičky

Máte chuť na sladké raňajky alebo by ste si dali len tak niečo ku kávičke? Veronika sa o vaše maškrtné jazýčky postará s receptom na domáce voňavé briošky. Môžete ich piecť v tvare guľôčok, ktoré naplníte lahodným vanilkovým krémom, či ich upiecť ako chlebík, ktorý potriete maslom a džemom. Jedno je však isté, kávu ani nestihnete dopiť a budú fuč, také sú dobré. Veď vyskúšajte!

Briošky s vanilkovým krémom

Briošky s vanilkovým krémom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info