0

Sladký návrat do detstva

Z času na čas nemáme chuť skúšať nové veci, experimentovať, jednoducho chceme niečo, čo poznáme už dlho a o čom sme presvedčení, že nás nemôže sklamať. To platí aj o dezertoch. Naša cukrárka Adriana Poláková v takýchto chvíľach odporúča recept, ktorý jej (a určite aj mnohým z vás) pripomína detstvo. Kokosové ježe sú malé nadýchané koláčiky poliate čokoládovou polevou a obalené v strúhanom kokose. Ak ste ich už dávno nemali alebo ich nepoznáte vôbec, pripravte si ich spolu s nami a určite si ich zamilujete vy aj vaše deti!

Kokosové ježe

Kokosové ježe

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info