0

Srdce z lásky

Stále nemáte nápad, ako 14. februára prekvapiť milovanú osobu? Inšpirujte sa v našej Lidl Cukrárni najnovším dezertom Adriany Polákovej. Adriana pripravila snehový korpus v tvare srdca, ktorý pokryla lahodným krémom z mascarpone. Na ozdobu použila čerstvé jahody namáčané v horkej, bielej a mliečnej čokoláde. Tak neváhajte a pripravte i vy takéto sladké vyznanie lásky!

Pavlovovej čokoládové srdce

Pavlovovej čokoládové srdce

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info