30

Súťaž o nabrúsené ceny

Do výbavy každého kuchára patria kvalitné nože. Na stránke kuchynalidla.sk sa teraz stačí zaregistrovať a zapojiť do súťaže a môžete vyhrať sadu štyroch značkových nožov. A ak sa na vás usmeje šťastie, možno k vám príde navariť sám majster kuchyne – Marcel Ihnačák!

 • Vlasta Brunciakova
  05. december 2017, 21:48

  Ako sa prihlasiť do súťaže o nabrúsene ceny.

  Odpovedať
  • kuchynalidla.sk
   06. december 2017, 10:12

   Dobrý deň Vlasta, žiaľ nie je možné sa do súťaže registrovať, pretože prebiehala od 14.11. do 31.12.2013. Prajeme príjemný deň. Tím kuchynalidla.sk.

   Odpovedať
 • H
  Hosť
  17. február 2014, 11:52

  Ďakujem za super nože. Do novej kuchyne mi perfektne sadli. Už som sa stihla aj porezať :-D

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  11. február 2014, 21:48

  Dakujem velmi pekne za noze, su fakt nabrusene ako je uvedene v nazve sutaze. Dokonca ste mi ich aj vymenili co som necakal. Tak este raz DAKUJEM

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  29. január 2014, 12:56

  noze nemaju chybu su velmi ostre a lahucke,dokonca s logom paulus vs ihnacak.. dakujem, hned ich vyskusam s vasim receptom..

  Odpovedať
 • Július Szabó
  24. január 2014, 00:32

  Nože nám prišli. Sú super,ďakujeme pekne. :-)

  Odpovedať
Zobraziť viac komentárov

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info