2

Torta Viktória

Obľubujete torty, ale nemáte veľa času na ich prípravu? V Lidl Cukrárni máme pre vás jednoduchý recept, ktorý zvládnu aj cukrárski začiatočníci. S našou cukrárkou Adrianou Polákovou si teraz môžete upiecť vynikajúcu nadýchanú tortu Viktóriu. Jemné piškótové cesto je bohato potreté kyselkavým malinovým džemom a naplnené šľahačkou. Celá torta je na záver posypaná práškovým cukrom. Veľmi jednoduchá, ale o to chutnejšia torta si určite získa vašu priazeň!

Nadýchaná torta Viktória

Nadýchaná torta Viktória

 • H
  Hosť
  27. august 2015, 13:53

  Ja by som pokvapkala korpus stavou... Bolo by to stavnatejsie.. Ale inak vyborna..

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  25. august 2015, 17:42

  prvý

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info