0

V hlavnej úlohe - citrón

Citrón dodáva jedlám osviežujúcu chuť a mimoriadne sviežu vôňu. Na jar sa ťažké, mastné jedlá dostávajú do úzadia a my dávame prednosť ľahkosti.

Pripravte si lahodného lososa s cesnakovo-citrónovým maslom, ktorý poteší vaše chuťové bunky. Ako dezert určite vyskúšajte vynikajúci citrónový koláč s nadýchanou snehovou penou.

Hoci dni už bývajú teplé, noci sú i naďalej chladné, a preto môžeme v tomto období ľahko prechladnúť. Po popoludňajšej prechádzke je preto dobré poriadne sa zohriať. Pripravte si s nami horúcu citrónovú limonádu! Okrem toho, že obsahuje vitamín C, zahreje vás a posilní vaše telo.

Horúca citrónová limonáda

Horúca citrónová limonáda

Treska s cesnakovo-citrónovým maslom

Treska s cesnakovo-citrónovým maslom

Citrónový koláč

Citrónový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info