0

Vianočné pečenie

Bez niektorých koláčikov by Vianoce ani nemohli byť Vianocami. V mnohých domácnostiach do tejto kategórie neodmysliteľne patrí aj striekané maslové pečivo. Ak nemáte po ruke overený rodinný recept na jeho prípravu, vyskúšajte ten od našej cukrárky Veroniky Bušovej. Prácu si zjednodušíte tým, že pripravíte jedno základné cesto, z ktorého upečiete tri druhy koláčikov – škoricové, vanilkové a kokosové. Budú chutným dezertom, dekoráciou na vianočnom stole a pekne zabalené môžu byť dokonca aj darčekom.

Vianočné pečivo na 3 spôsoby

Gaštanový zákusok mont blanc

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info