0

Vynikajúce raňajky

Cez víkend máme zvyčajne viac času, preto si môžeme pripraviť náročnejšie raňajky. Na stránke kuchynalidla.sk nájdete 3 nápady, ako chutne začať deň. Vajíčko zapečené v avokáde posypané opraženou slaninkou a čerstvou pažítkou – to znie ako zaujímavé raňajky. Alebo si môžete pripraviť zapekané bagetky s baklažánom, gorgonzolou a cherry paradajkami. Ak máte radi taliansku kuchyňu, zapečte si lístkové cesto s paradajkami a mozzarelou. Začnite deň chutne!

Vajíčka zapečené v avokáde

Vajíčka zapečené v avokáde

Kanapky s baklažánom, gorgonzolou a sušenými cherry paradajkami

Kanapky s baklažánom, gorgonzolou a sušenými cherry paradajkami

Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou

Lístkové cesto s paradajkami a mozzarellou

 

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info