0

Výnimočné torty

Čaká vás špeciálna oslava a vy stále neviete, akým koláčom prekvapíte hostí? Inšpirujte sa receptami najsladšej cukrárky Adriany Polákovej a zaručene si vyberiete dezert, po ktorom sa iba zapráši!

Kombináciou maku, višní a jemného tvarohu si získate nejeden maškrtný jazýček. Alebo potešte vašich hostí tortou plnenou banánmi a sladkým karamelovým krémom pod vrstvou krémovej smotany. Na narodeninovú oslavu s množstvom hostí odporúčame dvojposchodovú tortu, v ktorej sa snúbia chute čokolády, orieškov, mascarpone a čerstvých malín. A najlepšie je, že sa z nej určite každému kúsok ujde.

Makovo-višňová torta

Makovo-višňová torta

Banánová torta s karamelovo-smotanovým krémom

Banánová torta s karamelovo-smotanovým krémom

Narodeninová torta

Narodeninová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info