0

Zázračné fazuľky

Fazuľky sú, tak ako sa o nich hovorí aj v rozprávkach, malými zázrakmi. Sú plné zdravia, preto si doprajte čo najčastejšie! Vyskúšajte naše jednoduché recepty, v ktorých chuť fazule vynikne najlepšie. Napríklad bravčové ragú s fazuľou, či ragú na mexický spôsob. Skúsili ste už niekedy k pečenej kačici inú prílohu ako tradičné knedle, lokše alebo kapustu? Roman Paulus vás presvedčí o tom, že skvele dochutená fazuľa sa k pečenej kačici hodí tiež!

Pečená kačica s fazuľovým ragú

Pečená kačica s fazuľovým ragú

Bravčové ragú s fazuľou

Bravčové ragú s fazuľou

Mexické ragú s chrumkavými tortilami

Mexické ragú s chrumkavými tortilami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info