4

Ako naplniť cukrárske vrecko?

Ak chceme krém naplniť do kuchynského vrecka, častokrát premýšľame, ako to urobiť, aby sme nezašpinili celú kuchyňu. Naša cukrárka Adriana Poláková vám ukáže, ako na to.

 • H
  Hosť
  06. apríl 2015, 10:29

  Ako mozete tvrdit, ze je to blbost, ked ste to videli na vlastne oci. Blbost su vymyslene recepty k prevzatym fotkam, ake najdete vo velkom mnozstve na portali Dobruchut.sk, Novycas pre zeny a v casopise FOOD.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  01. apríl 2015, 21:48

  No, len by som ju chcela vidieť, ako by to vrecko plnila 2,3, x-tý krát bez toho aby zagebrila seba alebo kuchyňu. To by tým prstom v pohári asi tak nešermovala...

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  02. január 2015, 18:16

  Je to super ani trošku kuchyňa nieje zašpinená.Prst hore .

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  26. október 2014, 01:19

  je to blbost aj tak všetko vytečie okolo už som to skúšala celá kuchyňa bola od krému

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info