2

Ako olúpať paradajky?

Šúpanie paradajok nie je žiadna veda! Pozrite si trik od Romana Paulusa, vďaka ktorému si uľahčíte prácu a ušetríte čas.

 • H
  Hosť
  28. august 2021, 19:29

  Ako ? AKým nožom to prosím robíte, že vám to ide takto pekne hladko ? Baby Vám to doma ide takto ? To moje šúpanie vyzerá ako tvorba pretlaku...

  Odpovedať
  • H
   Hosť
   29. august 2021, 17:36

   Nevaríš to prikrátko ? Mne to ide tak isto hladko. Možno nôž nemáš zlý ? Ja som prešla na tento https://profikuchar.sk/c/lupacie-noze/ivo-premier-noz-na-lupanie-7-cm-9002107 a je to hladké a rýchle

   Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info