3

Ako ošúpať mango?

Niekedy nám robí starosti, ako očistiť exotické ovocie. Marcel Ihnačák vám ukáže, ako jednoducho očistiť zrelé mango. Len pár rezov nožom, niekoľko šikovných pohybov lyžicou a mango máme pripravené na použitie alebo priamu konzumáciu.

 • Agáta
  22. marec 2015, 12:06

  Ďakujem pekne za info, ale predsa by som sa Vás chcela spýtať, že cez aký prehliadač máte vy nahraté tieto videá. Rada by som si ho nainštalovala. Ďakujem

  Odpovedať
 • kuchynalidla.sk
  17. marec 2015, 10:45

  Dobrý deň Agáta, chyba môže byť vo vašom prehliadači, preto skúste použiť iný. S pozdravom Tím kuchynalidla.sk

  Odpovedať
 • Agáta
  16. marec 2015, 20:06

  Prosím o radu, videá z tejto stránky sa mi nechcú spustiť? má niekto podobný problém? Dakujem

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info