2

Ako pripraviť chrumkavú slaninu?

Chrumkavú slaninu môžete v kuchyni použiť na veľa spôsobov! Je to ideálna príloha k volskému oku a sendvičom... Už len samotné plátky pečenej slaninky sú výbornou pochúťkou a rozdrvené môžu byť zaujímavou ozdobou šalátov či krémových polievok.

Zamýšľate sa, ako ju urobiť tak, aby bola chrumkavá, opečená doružova a aby plátky vyzerali chutne? Marcel vám toto tajomstvo prezradí! Takže nečakajte, pozrite si video, a potom hor sa do pečenia! Pre istotu jej pripravte viac, lebo slaninka zmizne z taniera raz-dva...

 • H
  Hosť
  17. október 2013, 18:04

  "Pozrite sa ako vona" :) :) ... ale pekne videa dakujem

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  20. september 2013, 22:04

  no chlape , po tomto videu ( som milovnik slaninky ) som tvoj naj. fanušil :) Ukaž Czechom ako sa obracať v kuchini :)

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info