1

Ako pripraviť domáci vanilkový cukor?

Adriana vám ukáže svoj trik, ako si pripraviť pravý, domáci, voňavý vanilkový cukor, ktorý nepochybne využijete takmer do každého sladkého dezertu. Nezabudnite nádobu s cukrom dobre uzatvoriť, aby jeho omamná vôňa vydržala čo najdlhšie.

  • H
    Hosť
    08. november 2014, 19:46

    takto si ho robím už pár rokov... oplatí sa! - nielen lacnejší, ale aj chutnejší a intenzívnejšie vonia ako ten kúpený....

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info