0

Ako pripraviť vinaigrette-francúzsky dressing?

Používa sa najmä na zvýraznenie chutí čerstvej zeleniny v šalátoch, skvele dopĺňa chuť mäsa alebo zapekaných chlebíkov a bagetiek. Francúzi si príliš nepotrpia na prísne zloženie dressingu, preto existuje množstvo variácií doplnených rôznymi koreninami, bylinkami a inými prísadami. Marcel sa s vami rád podelí o svoj nápad na vynikajúci a rýchly vinaigrette. Pozrite si video a určite ho vyskúšajte, keď budete najbližšie robiť šalát.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info