1

Ako zbaviť lososa kože?

Výborný, dokonale sa prezentujúci a diétny – presne taký je losos, takže niet divu, že túto rybu všetci milujú! A čo viac, losos je tiež veľmi jednoduchý na prípravu. Majúc pred sebou šťavnaté kúsky, netreba veľa, aby ste vykúzlili skvelé jedlo. Niekedy ale treba vedieť, ako sa jednoduchým spôsobom zbaviť kože. O svoje zručnosti sa s vami podelí Roman – pozrite si video, v ktorom vám ukáže, ako sa to robí!

  • H
    Hosť
    22. marec 2014, 19:37

    bohužial to video nefunguje .scasti sa prehra a zasekne sa

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info