0

Ako od babičky

Žiaden koláč nechutí tak dobre ako domáci. A hlavne taký, ktorý nám pripomína koláče našich mám, či starých mám. Preto určite vyskúšajte nový recept Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni na smotanovo-jablkový koláč. Jemné nadýchané cesto je pokryté čerstvými jablkami a celý koláč je po dopečení poliaty smotanou osladenou vanilínovým cukrom. V jablkovom koláči nesmie chýbať ani vôňa škorice, preto je na záver posypaný škoricovým cukrom. Týmto sladkým dezertom určite potešíte vašu rodinu a priateľov!

Jablkovo-smotanový koláč

Jablkovo-smotanový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info