0

Americká klasika

Existuje niekoľko amerických cukrárskych klasík a najpopulárnejšou z nich je brownies. Tento koláč je pripravovaný z čokolády, cukru, vajec, masla a veľmi malého množstva múky. Preto veľmi nenarastie a vo vnútri zostane vláčny. Adriana Poláková tento týždeň pripravila v Lidl Cukrárni trochu inú verziu tohto koláča – pridala domáce sušienky z arašidového masla. Takáto kombinácia chutí vás určite očarí. A čo je dôležité – brownies zvládne upiecť aj cukrársky začiatočník.

Brownies so sušienkami z arašidového masla

Brownies so sušienkami z arašidového masla

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info