0

Ananásové trio

Čerstvý ananás je nízkokalorické ovocie, ktoré sa oplatí zaradiť si do svojho jedálneho lístka. Obsahuje pre organizmus dôležitú vlákninu a vo veľkej miere sa skladá z vody, takže je ideálny aj pre tých, ktorí si strážia svoju líniu. Možno však ani netušíte, aké široké uplatnenie má ananás v kuchyni. Deň môžete začať ľahkým, no sýtym a zdravým ananásovým smoothie s avokádom. Ako letný obed sa určite osvedčí šalát s kuracím mäskom a kúskami grilovaného ananásu. A ako sladkú bodku po výbornom jedle určite zvoľte šťavnaté ananásové rezy našej cukrárky Adriany Polákovej!

Ananásové smoothie s avokádom

Ananásové smoothie s avokádom

Šalát s grilovaným ananásom a kuracím mäsom

Šalát s grilovaným ananásom a kuracím mäsom

Šťavnaté ananásové rezy

Šťavnaté ananásové rezy

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info