0

Bezlepková kuchyňa

Bezlepková kuchyňa môže byť chutná a pestrá. Vybrali sme pre vás 3 nenáročné recepty, na ktorých si určite pochutnáte. Vyskúšajte napríklad steaky z bravčovej panenky s domácim tymianovým pestom. Ak preferuje skôr ryby, odporúčame pomaly duseného lososa s krémovým pórom. Mysleli sme aj na milovníkov sladkého. Pripravte vašim hosťom skvelú orechovo-čokoládovú tortu, ktorej obrovskou výhodou je, že korpus aj krém pripravíte z jednej zmesi.

Steaky z bravčovej panenky s tymianovým pestom

Steaky z bravčovej panenky s tymianovým pestom

Pošírovaný losos s krémovým pórom

Pošírovaný losos s krémovým pórom

Čokoládovo-orechová torta

Čokoládovo-orechová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info