0

Buď bábovka

Na raňajky, k poobedňajšej kávičke alebo len tak v priebehu dňa. Voňavej bábovke sa ťažko odoláva hoci aj pred spaním. Srdcia milovníkov sladkého si získala už v detstve. Veď ktorá mama raz za čas neupiekla túto sladkú klasiku? Veronika pripravila recept na jej špeciálnu variáciu. Skúste, ako vám bude chutiť s ricottou. Vďaka nej bude vaša bábovka ešte šťavnatejšia. Tak s úsmevom do toho!

Bábovka s ricottou a citrónovou polevou

 

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info