0

Chutné špecle

Chutné špecle 

Ak niekomu tento názov nič nehovorí, sú to cestoviny podobné našim haluškám, ale sú dlhšie. A na rozdiel od halušiek sa nepridávajú do cesta zemiaky. Uvarené špecle sa môžu podávať samostatne alebo ako príloha k rôzny druhom mias. Ich chuť len príjemne doplní celé jedlo, preto sa neobávajte podávať špecle k čomukoľvek. Môžete ich podávať s opečenou Schwarzwaldskou šunkou a kyslou kapustou. To je snáď ten najtradičnejší recept so špeclami. Alebo ich pripravte s omáčkou so syrom gorgonzola a grilovanými kuracími prsami. Zaujímavý je aj recept s duseným bravčovým so slivkami. Špecle sa k nemu hodia dokonale! Ktorý z receptov si vyberiete?

Špecle so Schwarzwaldskou šunkou

Špecle so Schwarzwaldskou šunkou

Kuracie prsia so špeclami v syrovej omáčke

Kuracie prsia so špeclami v syrovej omáčke

Dusené bravčové so slivkami a špeclami

Dusené bravčové so slivkami a špeclami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info