0

Čas na šalát

Počas leta sú čerstvá zelenina a ovocie najdostupnejšie. Mali by sme ich preto v našom jedálnom lístku používať tak často, ako je to len možné. Tento týždeň vám prinášame tri nápady na chutné šaláty, ktoré sú na leto ako stvorené! Prvým je ľahký šalát s uhorkou, rukolou, cherry paradajkami a chrumkavou Schwarzwaldskou šunkou. Druhý šalát v sebe spája zeleninku so sladkou chuťou hrozna , kombinovanú s osviežujúcim jogurtovým dresingom. Najviac vás však zasýti šalát s kuracím mäsom, grilovaným ananásom a medovo-horčicovou zálievkou. Ktorý z nich si dnes pripravíte vy?

Zeleninový šalát s chrumkavou Schwarzwaldskou šunkou

Zeleninový šalát s chrumkavou Schwarzwaldskou šunkou

Šalát Waldorf

Šalát Waldorf

Šalát s grilovaným ananásom a kuracím mäsom

Šalát s grilovaným ananásom a kuracím mäsom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info