0

Čas na studenú polievku

Keď teplota vzduchu výrazne stúpa, tak ľahké a svieže letné polievky, ktoré sa konzumujú výlučne studené, sú vítaným osviežením. Schladia, osviežia, aj zasýtia... V týchto osviežujúcich polievkach sa koncentruje to najlepšie, čo leto ponúka – svieže uhorky, zrelé paradajky, sladké papriky, voňavé melóny, šťavnaté jahody... Na dochutenie nie je potrebných veľa korenín. Radšej siahneme po čerstvej citrónovej šťave, kvalitnom olivovom oleji, zázvore, cesnaku alebo mede. Netreba zabúdať ani na čerstvé bylinky - mätu, bazalku, petržlenovú vňať či kôpor. Na zjemnenie polievky môžeme použiť malé množstvo bieleho smotanového jogurtu. Polievky nielen zjemní, ale aj mierne okyslí a osvieži. Vyskúšajte recepty Kuchyne Lidla!

Studená melónovo-jahodová polievka

Studená melónovo-jahodová polievka

Studená paradajkovo-papriková polievka

Studená paradajkovo-papriková polievka

Tarator - bulharská studená polievka

Tarator - bulharská studená polievka

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info