0

Chrumkavé pohostenie

Krásne jarné počasie praje stretnutiam s priateľmi. Ak pre nich hľadáte recept na rýchle a jednoduché občerstvenie, navštívte Kuchyňu Lidla. Vybrali sme pre vás 3 skvelé nátierky z dielne Marcela Ihnačáka, ktoré v kombinácií s naším chrumkavým a voňavým pečivom určite nesklamú. Prvou z nich je jemne pikantná nátierka s prosciuttom a štipľavými papričkami. Chlebíky už stačí iba dozdobiť lístkami čerstvej rukoly a kúskami prosciutta. Druhým tipom je jarná hrášková nátierkou so syrom grana padano – originálne a svieže občerstvenie. Do tretice môžete pripraviť chlebíky s nátierkou z údeného lososa a sušených paradajok. Kanapky už iba dozdobte nakrájanými štipľavými papričkami, lahôdkovou cibuľkou a feniklovou vňaťou. Ktorá z nich sa stane vaším favoritom?

Nátierka s prosciuttom a štipl'avými papričkami

Nátierka s prosciuttom a štipl'avými papričkami

Hrášková nátierka so syrom grana padano

Hrášková nátierka so syrom grana padano

Nátierka s údeným lososom a sušenými paradajkami

Nátierka s údeným lososom a sušenými paradajkami

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať