0

Chrumkavé variácie

Pochrumkajte si na výborných jedlách z Kuchyne Lidla! Máme pre vás hneď tri návrhy. Prvým z nich je recept na výborné grilované ciabatty s mozzarellou a marinovanou paprikou od nášho šéfkuchára Marcela Ihnačáka. Pred podávaním dozdobte ciabatty lístkami rukoly a posypte hoblinkami syra grana padano. Ak ste milovníkom francúzskeho syra Brie, zapečte chrumkavé bagetky s vynikajúcim cibuľovo-slaninovým čatní a plátkami vášho obľúbeného syra. Servírujte ich ozdobené lístkami čerstvej mäty. Ak obľubujete taliansku kuchyňu, máme pre vás tip na chrumkavé bruschetty s mozzarellou, cherry paradajkami a olivami. Do zlatista zapečené bruschetty dozdobte lístkami čerstvej bazalky, ktorá vám pripomenie skvelú taliansku kuchyňu. Prajeme vám dobrú chuť!

Grilované ciabatty s mozzarellou a marinovanou paprikou

Grilované ciabatty s mozzarellou a marinovanou paprikou

Zapečené bagetky so syrom Brie

Zapečené bagetky so syrom Brie

Bruschetty s mozzarellou

Bruschetty s mozzarellou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info