0

Chuť leta

Dezert pre všetkých, ktorým sa cnie za letom

Vďaka mrazenému ovociu si môžeme aj počas zimy aspoň na chvíľku pripomenúť chuť leta. Hodí sa na prípravu koktailov, smoothie, ovocných omáčok a samozrejme do sladučkých dezertov. Adriana Poláková pripravila koláčik pre všetkých, ktorým chýba leto a chuť čerstvých malín. Jemné piškótové cesto, piškóty pokvapkané aromatickým rumom, osviežujúci malinový krém a to všetko ukryté pod perinkou zo smotany. Stačí dozdobiť hoblinkami čokolády, lístkom mäty a so šálkou dobrej kávy nostalgicky zaspomínať na teplé letné večery.

Malinovo-piškótové rezy

Malinovo-piškótové rezy

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info