0

Dezert v poháriku

Veronika pre vás pripravila neodolateľný a veľmi jednoduchý dezert. Naučí vás ako doma pripraviť skvelé sušienky z mandľovej múky a mandľového likéru – amaretti. Pochutnať si na nich môžete iba tak, ale ich môžete servírovať v poháriku s nadýchaným mascarpone krémom a šálkou silného espressa. Ak milujete talianske dezerty, tak tento musíte pripraviť ako prvý!

Mascarpone krém s amaretti sušienkami

Mascarpone krém s amaretti sušienkami

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info