0

Dezert zo srdiečka

Naša cukrárka Adriana si pre vás na Valentína pripravila niečo naozaj špeciálne. Krásny a chutný dezert, ktorý je síce trošku náročnejší a zdĺhavejší na prípravu, ale výsledok rozhodne stojí zato! Veď posúďte sami - košíčky z krehkého cesta naplnené lahodným francúzskym krémom, ozdobené pologuľou z jahodovej peny a nadýchanou šľahačkou. Vyskúšajte tento dezert aj vy a váš valentínsky večer bude nezabudnuteľný!

Valentínsky jahodový koláč

Valentínsky jahodový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info