0

Dezerty plné lásky

Niečo sladké na Valentína

Všetko čo potrebujete na sv. Valentína je láska ... a niečo sladké. J Inšpirujte sa preto receptami našej cukrárky Adriany a pripravte svojej polovičke dezert z lásky. S dezertami v Lidl Cukrárni si hravo poradia aj cukrárski začiatočníci, ale na svoje si prídu aj majstri. Odporúčame upiecť veľmi jednoduchý koláčik s milým prekvapením vo vnútri - chlebík z nadýchaného kakaového cesta, v ktorom sa ukrýva prekvapenie v podobe srdiečka z kokosového cesta. Alebo vyskúšajte Pavlovovej čokoládové srdce. Snehový korpus v tvare srdca pokrytý lahodným krémom z mascarpone a ozdobený jahodami v čokoláde. Ak patríte k milovníkom malín, vyskúšajte roládu pomaľovanú čokoládovými srdiečkami a naplnenú sladkým smotanovým krémom. Tak čo, vybrali ste si ten ideálny dezert na romantickú večeru vo dvojici?

Maľovaná malinová roláda

Maľovaná malinová roláda

Pavlovovej čokoládové srdce

Pavlovovej čokoládové srdce

Čokochlebík so srdiečkom

Čokochlebík so srdiečkom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info