2

Dokonalý dezert

Určite vyskúšajte nový sladký dezert Adriany Polákovej na jahodovo-višňové veterníky. Tieto malé koláčiky pripravené z jemného odpaľovaného cesta sú naplnené lahodnou jahodovo-višňovou plnkou a nadýchanou šľahačkou. Na dozdobenie postačí už len zľahka poprášiť cukrom. Hodia sa na elegantné oslavy, ale aj na domáce stretnutia v kruhu rodiny a priateľov. Recept nájdete v Lidl Cukrárni!

Jahodovo-višňové veterníky

Jahodovo-višňové veterníky

 • kuchynalidla.sk
  11. január 2016, 11:35

  Dobrý deň, aby sa šľahačku neroztiekla, nanášajte ju na vychladnutú jahodovo-višňovú plnku. Ďakujeme a aj my Vám prajeme úspešný rok 2016, v ktorom pribudnú do Lidl Cukrárne aj torty :-) S pozdravom Tím kuchynalidla.sk

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  10. január 2016, 15:51

  Dobrý deň, ďalší výborný recept od Adrianky, len som sa chcela spýtať, či sa šľahačka neroztečie z veterníkov alebo jej tam mám dať radšej menej? Ďakujem. P.S. Chcela by som poprosiť Adrianku, ak by to bolo len trošku možné, či sa nechystá upiecť aj nejakú super elegantnú tortičku typu banánová s karamelovo-smotanovým krémom alebo tá hroznovo-tvarohová, ktorú pani Adrianka robila, tá nemala chybu a ako krásne vyzerá!!! Bol by to dobrý nápad na narodeninovú oslavu :) Ďakujem a želám všetko dobré a veľa úspechov v novom roku 2016 !!! :)

  Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Nenechaj si ujsť špičkové recepty

Prihlás sa do nášho newslettera a vynikajúce recepty ti naservírujeme priamo do tvojej e-mailovej schránky, aby ti nič neušlo.

Odoberať