0

Domáci fast-food

Keď vyrazíme do ulíc, zväčša nás hlad privedie k stánkom s rýchlym občerstvením. Ale čo tak si pripraviť rýchle, chutné, ale najmä zdravšie varianty obľúbených špecialít z rýchloobčerstvenia? Napríklad domáci hamburger s čerstvou zeleninou a šalátom Coleslaw zvládne ľavou-zadnou. Alebo si upečte výbornú šunkovo-salámovú pizzu so zeleninovou oblohou. A ak chcete niečo trendy – vyskúšajte šťavnaté wrapy podľa Marcelovho receptu.

Pizza so šunkou a salámou

Pizza so šunkou a salámou

Hamburger so šalátom Coleslaw

Hamburger so šalátom Coleslaw

Wrapy s mletým mäsom a špenátom

Wrapy s mletým mäsom a špenátom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info