4

Efektné dezerty

Pripravujete sa na privítanie významných hostí a chcete na nich zapôsobiť svojim cukrárskym umením? Vsaďte na dezerty od najsladšej cukrárky Adriany Polákovej! Vyberte si jednu z troch lákavých inšpirácií z Lidl Cukrárne. Vyskúšajte Mille-feuilles - dobrotu vo francúzskom štýle, ktorá poteší nielen oko, ale aj jazýček každého milovníka sladkostí. Malinová Šarlota plnená sviežim krémom tiež zaručene zožne úspech aj u tých najnáročnejších hostí. Deluxe tortičky očaria už na prvý pohľad, no zvládne ich pripraviť aj menej skúsený cukrár. Urobte dojem na svojich hostí!

Mille-feuilles

Mille-feuilles

Koláč Šarlota

Koláč Šarlota

Deluxe tortičky

Deluxe tortičky

 • H
  Hosť
  07. december 2021, 00:13

  1

  Odpovedať
  • H
   Hosť
   07. december 2021, 00:14

   1

   Odpovedať
   • H
    Hosť
    07. december 2021, 00:14

    1

    Odpovedať
 • H
  Hosť
  07. december 2021, 00:13

  1

  Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info