2

Elegantná kombinácia kávy a čokolády

Najpopulárnejším talianskym dezertom je nepochybne tiramisu, ktorého chuť pozná snáď každý. Naša cukrárka Adriana Poláková vám prináša dezert podobnej chuti, ktorý je dokonale elegantný, zamatový a nadýchaný. Jemnú kávovú plnku a kakaové cesto dopĺňa čokoládová poleva ganache. Celú roládu navyše zdobia ručne pripravené lístky z bielej čokolády. S týmto dezertom zaručene očaríte svoju návštevu!

Kávová roláda

Kávová roláda

 • kuchynalidla.sk
  14. júl 2014, 10:25

  Dobrý deň, recept sa Vám zobrazí po kliknutí na fotku rolády. S pozdravom, Tím Kuchynalidla.sk.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  13. júl 2014, 00:30

  Rolada vyzera velmi dobre, prosila by som recept.

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info