0

Exotický dezert

Vyskúšajte najnovší recept Adriany Polákovej a pripravte pre svojich najbližších fantastický dezert s príchuťou Ázie. Koláč s lahodným pudingovým krémom, osviežujúcimi mandarínkami a jemnou smotanovou plnkou plnou kokosu očarí vaše chuťové bunky. Recept na mandarínkovo-kokosový koláč nájdete v Lidl Cukrárni. Vykúzlite trocha exotiky aj vo vašej kuchyni!

Mandarínkovo-kokosový koláč

Mandarínkovo-kokosový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info