1

Fenomenálny dezert

Tento týždeň sa nesie v Lidli vo francúzskom duchu a inak tomu nebude ani v našej Lidl Cukrárni! Adriana Poláková Francúzsko miluje, a preto pre vás pripravila tradičný francúzsky dezert Mille-feuilles, ktorý v preklade znamená "tisíc lístkov". Ide o jednoduchý, no pritom krásne vyzerajúci dezert z vrstiev lístkového cesta, lahodného krému a čerstvých jahôd. Vyskúšajte si túto dobrôtku pripraviť podľa Adrianinho receptu a určite si Francúzsko zamilujete aj vy.

Mille-feuilles

Mille-feuilles

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info