0

Fit menu

Hľadáte tipy na jedlá, ktoré by pohladili vaše chuťové bunky a boli zároveň aj zdravé? Kuchyňa Lidla vám ponúka trojchodové menu plné zeleniny a ovocia. Na začiatok si môžete pripraviť chutnú krémovú polievku s karfiolom a rukolou. Polievka je vynikajúca práve na jeseň a v zime, nakoľko rýchlo zahreje organizmus. Ako druhé jedlo vám odporúčame šalát s tuniakom a avokádom. Môžete ho podávať s čerstvým tmavým pečivom. A na záver máme pre vás aj dezert v podobe fit pohára podľa receptu Adriany Polákovej. Maliny, celozrnné sušienky a biely jogurt s medom je kombinácia, ktorá vám zachutí a nauškodí vašej línii!

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Šalát s tuniakom a avokádom

Šalát s tuniakom a avokádom

Fit pohár

Fit pohár

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info