0

Francúzska maškrta

Tento týždeň si pre vás Adriana Poláková pripravila vynikajúci dezert s nádychom francúzskej elegancie - úžasný malinový koláč s francúzskym krémom a šľahačkou! Korpus z krehkého cesta je naplnený lahodným vanilkovým krémom, ozdobený šľahačkou a šťavnatými čerstvými malinami. Chuť tohto koláčika si vás určite podmaní. Vychutnajte si pohodové chvíle vo francúzskom štýle!

Malinový koláč s francúzskym krémom

Malinový koláč s francúzskym krémom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info