0

Jesenný jablkový koláč

Prišla jeseň a s ňou chladné dni a ešte chladnejšie večery. Toto často sychravé ročné obdobie má však aj svoje svetlé stránky – napríklad zrelé sladučké ovocie plné vitamínov. Naša cukrárka Adriana Poláková sa preto rozhodla použiť šťavnaté jablká, z ktorých pre vás pripravila úžasný jablkový koláč! Či už si ho dáte na raňajky alebo podvečer s teplým čajom, určite vám spríjemní aj ten najsychravejší deň. Táto typicky jesenná kombinácia jabĺk a škorice zachutí nielen vám, ale aj vašim najmenším!

Jablkový koláč

Jablkový koláč

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info